Grafik Tasarım Çözümlerimiz

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim, ve birlik geçerlidir.

Bir ürünün veya firmanın soyut bir sözcük olan markasının somut hale gelmesi, diğerlerinden biçim olarak da ayırt edilmesi için ambleminin ya da logosunu yapılması gerekir. İlgili kuruluşun ya da ürünün özelliklerini yansıtan, kuruluşun amaç ve mesajını üzerinde taşıyan, firmayı en özgün biçimde öne çıkarabilecek çalışmalar yapmaktayız. Afişler, tasarım ve sanat kaygısının eşit ağırlıkta olduğu bir mesajı iletmek ve ya bir ürünü tanıtmak amacıyla hazırlanan ve karşımıza hemen her yerde her an çıkabilecek grafik ürünlerdir. Fark edilebilen, hiyerarşik yapıda, detaylı ama mesajı doğrudan aktaran görsel bir sisteme sahip tasarım çalışmaları yapmaktayız.

Tahmini Teslimat Süresi


Grafik Tasarım ile ilgili bazı ürünlerin tahmini teslimat süreleri aşağıda yer almaktadır.
Yoğunluk ve detaylara bağlı olarak zaman aşımı yaşanabilmektedir.

 • Logo Tasarımı -24 Saat
 • Banner Tasarımı -24 Saat
 • Kartvizit Tasarımı -24 Saat
 • Sosyal Medya Paketi -24 Saat
 • Broşür Tasarımı 1-2 Gün
 • Afiş Tasarımı 1-2 Gün
 • Menü Tasarımları 2-3 Gün

Sıkça Sorulan Sorular


 • Logonun önemi ve kullanım amacı nedir?


  Bir ürünün veya firmanın soyut bir sözcük olan markasının somut hale gelmesi, diğerlerinden biçim olarak da ayırt edilmesi için oluşturulan, sembolik yapıda grafik ürünlerdir. İlgili kuruluşun ya da ürünün özelliklerini yansıtan, kuruluşun amaç ve mesajını üzerinde taşıyan, firmayı en özgün biçimde öne çıkarabilecek çalışmalar yapılması gerekmektedir.

 • Afişlerin önemi ve kullanım amacı nedir?

  Afişler, tasarım ve sanat kaygısının eşit ağırlıkta olduğu bir mesajı iletmek ve ya bir ürünü tanıtmak amacıyla hazırlanan ve karşımıza hemen her yerde her an çıkabilecek grafik ürünlerdir. Fark edilebilen, hiyerarşik yapıda, detaylı ama mesajı doğrudan aktaran görsel bir sisteme sahip tasarım çalışmaları yapılmalıdır.

 • Video tasarımının önemi ve kullanım amacı nedir?

  Tanıtım ve Reklam Filmleri bir mesajı iletmek veya bir ürünü tanıtmak ve reklamını yapmak amacıyla hazırlanan, internet ortamında ya da dijital ekranlarda yayınlanan video tasarım ürünleridir. İlgili ürün ya da kampanyanın özelliklerini ve önemini vurgulayan, reklamı en iyi ve doğru şekilde aktaracak düzeyde mesajı öne çıkaran özgün çalışmalar yapılmalıdır.

 • E-Posta tasarımının önemi ve kullanım amacı nedir?

  Bilgilendirme, Duyuru ve Paylaşım amacıyla kullanılabileceği gibi, bir ürünün tanıtımını veya reklamını yapmak amacıyla da kullanılabilen grafik ağırlıklı E-Posta tasarımlarıdır. HTML5 ile hazırlanan E-Posta tasarımları duyarlı yapısı, mobil uyumu ve görselliği ile ön plana çıkmaktadır.

 • Kurumsal Kimlik tasarımı nedir?

  Kurumsal kimlik; pazarlamada bir kurumun, duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Tıpkı bireylerde olduğu gibi, bir kurumun hedef kitlesiyle iletişime geçebilmesi, onların dikkatini çekebilmesi için sonsuz büyük önem taşır.

www.PoyrazBilisim.com.tr
www.Pvp-Kenti.com
www.Oyunfor.com
www.vinz-Gaming.com
www.MGame.com
www.GGEZ.tv
www.PoyrazBilisim.com.tr
www.Pvp-Kenti.com
www.Oyunfor.com
www.vinz-Gaming.com
www.MGame.com
www.GGEZ.tv

Domain Sorgula